מאסטר מרינה שולמן

מאסטר מרינה שולמן

מאסטר מרינה שולמן, המובילה בתחומה בישראל, מייעצת לארגונים, לחברות ולאנשים פרטיים, ומנהלת את מרכז ג'וזף יו לפנג שואי בישראל.
מרינה עזרה לקדם לאינספור אנשים את הקריירה, חיי האהבה, ואת הצלחת משפחותיהם. בתי
העסק אשר נעזרו במרינה כיום משגשגים וממשיכים לצמוח.


משנת 2007, מרינה הוסמכה כמאסטרית לפנג שואי על ידי ארגון ה- FSRC העולמי, המנוהל על ידי מאסטר ג'וזף יו. היא כיום מעבירה את הידע המקורי של שושלת בת אלפי השנים לתלמידים אשר לומדים במרכז להיות יועצים מקצועיים בתחום ומעניקה להם הסמכה בינלאומית.
אפרסק נחשב לצבע שמעורר אהבה ומיניות ,פריחת האפרסק הוא מושג שמסמל את נקודת האהבה והרומנטיקה באסטרולוגיה הסינית.
 
האסטרולוגיה הסינית, בשונה מהאסטרולוגיה המערבית, מבוססת על 12 חיות. היא נקראת גם ארבעה עמודי גורל, על שום השנה, החודש, היום והשעה שבה נולדנו. "בכל אחד מהנתונים האלה, מופיעה במפה האסטרולוגית חיה. כלומר, לכל אחד מאיתנו יש ארבע חיות שנותנות מידע מלא על אותו אדם
 
פריחת האפרסק היא צ'ופר, היא לא אלמנט שקיים בכל מפה אסטרולוגית. אבל אצל מי שהיא כן נמצאת במפה שלו, אי אפשר לפספס את זה. אנשים כאלה הם אטרקטיביים, סקסיים, כריזמטיים, בעלי חן וקסם אישי, או במילים אחרות הם משדרים משדרים סקס אפיל.
ראשון, 24 יוני 2012

העולם הירוק

מי אמר שהכסף לא צומח על העצים ? מי אמר שאי אפשר למצוא אהבה על המדף. כיום ניתן לקנות במשתלות עצי ברכה, שיכניסו הביתה אושר, אהבה, וכסף .
ראשון, 24 יוני 2012

טיהור אנרגטי לבית

בראש השנה קיימת חשיבות רבה לטיהור אנרגיות השנה החולפת בעיקר אם היתה שנה קשה.
מעניין שגם פיתגורס וגם הסינים חשבו שניתן לתאר את היקום במספרים. הסינים הקדימו את היוונים ב- 2000 שנים בערך והשימוש שלהם במספרים כולל בתוכו גם פנג שואי גם אסטרולוגיה וגם נומרולוגיה ושיטות החיזוי השונות.
לחמשת האלמנטים שהם מתכת, עץ, אדמה, מים ואש ישנם ערכים מספריים. גם לתשעת הכיוונים ותשעת הכוכבים של הלושו (LOUSHU) שהובחן לראשונה על שריונו של צב מיתולוגי ישנם מספרים מקבילים.
בפנג שואי ישנם שני היבטים – היבט היופי והצורה והיבט האנרגיות (צ'י, כוכבים).
יועצי פנג שואי לפעמים מתייחסים רק לחלק השטחי יותר, של המראה החיצוני והצורה, זאת למרות העובדה שההשפעה העיקרית על דיירי הבית מתקבלת מן האנרגיות המגיעות (או החסרות) אל הבית.
ראשון, 24 יוני 2012

בית על פי הפנג-שואי

על פי תורת הפנג שואי קיים קשר גורלי ואפילו קרמתי בין אדם לביתו, כלומר אין זה מקרי שאדם מסויים בוחר לגור בבית כזה או אחר. אם, לדוגמא, גורלו של אדם להתעשר, אזי בדיוק באותה תקופה הוא יעבור לגור בבית חדש שיש בו אנרגיות חזקות של פרנסה ובדיוק להיפך אם מפת הגורל שלו מראה שירד מנכסיו.
ראשון, 24 יוני 2012

חפצי פנג שואי

חפצי פנג שואי, או במילים אחרות "צעצועי" פנג שואי, הנם אותם חפצים סמליים אשר הפכו פופולריים בשנים האחרונות ומזוהים מאוד עם הפנג שואי. למעשה רוב האנשים אשר שמעו על המושג פנג שואי בדרך כלל שמעו עליו בהקשר של חפצים אלה ואותם אנשים נוטים לייחס אותם לתורה כולה.
אני קוראת לזה צעצועי פנג שווי היות ולרוב החפצים, אותם אציין בהמשך, אין להם כל השפעה מוחשית עלינו, אולי השפעה פסיכולוגית.
רק סוג מסויים של אנשים רגישים לאותם חפצים בבית. אותם אנשים שמאוד רגישים לשכנוע, כלומר, ניתן לשכנע אותם דיי בקלות, מושפעים מהר וקל להם להאמין ולקבל את הדברים והרבה פעמים אף יעידו כי חפצים אלה אכן משפיעים עליהם לטובה. כך בעצם עובדת האנרגייה של הפסיכולוגיה.
ראשון, 24 יוני 2012

עולם הצבעים

הגדרת המטרות-איזון, ריפוי, חיזוק, הרגעה, מודעות לעולם היפה, לכוחנו בריפוי עצמנו
סקירה הסטורית- הריפוי בצבעים מוזכר כבר באטלנטיס. מקדשי הריפוי עם גגות שבנויים מקריסטלים, חדרי ריפוי עם דלתות קריסטל שימשו לטיפול במחלות וגם לריפוי מערכות יחסים, לידות ובעזרה להעברת הנשמות מהעולם הזה לעולם הבא.
גם במצרים השתמשו במינרלים צבועים, וענדו תכשיטים כדיי לעצור אובדן אנרגיה.
בהודו השתמשו במינרלים ובאבנים טובות להספקת תדירויות של צבעים-הרתיחו אותם במים ומהלו אותם לשיקולים הומאופתיים.
גם היוונים נהגו להשתמש בטכניקות אלה.
ראשון, 24 יוני 2012

הכניסה לבית

הכניסה לבית על פי הפנג שואי משולה לפה בגוף האדם.
כפי שדרך הפה נכנס אוכל, ואוכל נותן אנרגיה לחיים, כך דרך הכניסה לבית נכנסת האנרגיה-אנרגית הצ'י.
לכן, הכניסה לבית הינה חשובה מאוד, בהתאם לסוג האנרגיה שנכנסת קורים ונקבעים דברים, כמו האם האנשים שגרים בבית זה יהיו בריאים, שמחים, מצליחים וכו'.
הכניסה לבית הנה מקור משמעותי לכניסת אנרגיית צ'י.
על הכניסה להיות מזמינה, מוארת ורחבה מספיק. הדלת צריכה להיות רחבה, נקייה, יפה ומסודרת.
אם הכניסה יפה, היא מושכת אנרגיית Sheng Qi ("הצ'י הטוב" - הצ'י של הלידה, השמחה וההצלחה) ומזמינה אותו.
אם הכניסה מוזנחת ולא יפה, היא מזמינה אנרגיית Sha Qi ("הצ'י הרע" - הצ'י של התסכול, המחלות, הכעס)
כניסהלא יפהעל פי הפנג שואי, הנה כניסה עם זבל (כל מה ש"מחכה" שיזרקו אותו), עם לכלוך, אופניים שמונחים בכניסה ומקשים על המעבר ומהווים חסימה של אנרגייה. גם עציץ בכניסה מפריע למעבר של האנרגייה (אלא אם הכניסה רחבה מאוד).
אנחנו נעדיף את חלל הכניסה גדול כמה שיותר.
גם חדר המדרגות צריך להיות יפה, נקי ומטופח.
הפילוסופיה הסינית מתייצבת ומתעצבת במאה השלישית לפני הספירה. קונפוציוס חי במאה השישית לפני הספירה, אבל מה שהוא הותיר אחריו זה קנון של הוראה שקבל עיצוב וסדר במהלך 300 השנים הבאות, על ידי תלמידיו. 
עמוד 1 מתוך 2

לתיאום שיחה


עם מאסטר מרינה שולמן
התקשרו 050-8774709
או מלאו את הפרטים הבאים:

שם (*)

יש למלא שם ומשפחה.
טלפון (*)

יש למלא מספר טלפון
דוא"ל (*)

יש למלא כתובת דוא"ל תקינה.
פרטי ההודעהחיפוש בבלוג

פרטי התקשרות

כתובת: רח' חיים לבנון 30, תל אביב

טלפון: 050-8774709
דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web : www.fsrc.co.il