ראשון, 24 יוני 2012

בית על פי הפנג-שואי

 
דרג פריט זה
(1 )
על פי תורת הפנג שואי קיים קשר גורלי ואפילו קרמתי בין אדם לביתו, כלומר אין זה מקרי שאדם מסויים בוחר לגור בבית כזה או אחר. אם, לדוגמא, גורלו של אדם להתעשר, אזי בדיוק באותה תקופה הוא יעבור לגור בבית חדש שיש בו אנרגיות חזקות של פרנסה ובדיוק להיפך אם מפת הגורל שלו מראה שירד מנכסיו.


המידה שבה הבית מבורך ומכיל אנרגיות חיוביות מורכבת מצירוף של מספר גורמים כגון : הסביבה בה הבית נמצא, עיצוב הפנים של הבית, חזית הבית ו"תאריך הלידה" שלו.

תאריך הלידה של הבית נקבע כאשר הסתיימו כל עבודות הבניה בו (פנים וחוץ) והוא "מחכה" לדיירים שיאכלסו אותו. אותו בית יכול לקבל תאריך לידה חדש אם וכאשר הוא עובר שיפוץ מאסיבי ובזמן השיפוץ דייריו יעזבו אותו יחד עם החפצים שלהם ויחזרו עם תום השיפוץ לבית ה"חדש".

אולם מה שמשפיע בעיקר על הבית הוא האדם עצמו ולכן, כאשר מומחה פנג שואי מנסה להגיע לבית ועורך "מפה אנרגטית", הוא יכול לקבל מידע על הבית ודייריו וממש "לקרוא" אותם כמו ספר פתוח.
הבית מהווה עבורנו מקום להתבטא ביצירת המרחב, באופי, בדרך החיים, סדרי עדיפויות, רמת חיים ומצב פיזי ונפשי של המתגוררים בו.

בין האדם לבית קיימת השפעה הדדית והם משקפים זה את זה. כאשר אדם הוא בעל מודעות לעצמו ולסביבתו, חשוב לו מה הוא אוכל, לובש וכדומה, וסביר להניח שיטפח גם את ביתו ובכך הוא למעשה מזמין אליו אנרגיות מבורכות, ממש כאילו היה מתאמן על מנת לחזק את גופו ושומר על בריאות תקינה.

מנגד, אדם שנמצא בתקופה לא טובה או במצב נפשי לא טוב בדרך כלל מזניח את ביתו ולעיתים מתגורר בבית חשוך וקודר.
קרא 3619
מאסטר מרינה שולמן

מאסטר מרינה שולמן, המובילה בתחומה בישראל, מייעצת לארגונים, לחברות ולאנשים פרטיים, ומנהלת את מרכז ג'וזף יו לפנג שואי בישראל.
מרינה עזרה לקדם לאינספור אנשים את הקריירה, חיי האהבה, ואת הצלחת משפחותיהם. בתי
העסק אשר נעזרו במרינה כיום משגשגים וממשיכים לצמוח.


משנת 2007, מרינה הוסמכה כמאסטרית לפנג שואי על ידי ארגון ה- FSRC העולמי, המנוהל על ידי מאסטר ג'וזף יו. היא כיום מעבירה את הידע המקורי של שושלת בת אלפי השנים לתלמידים אשר לומדים במרכז להיות יועצים מקצועיים בתחום ומעניקה להם הסמכה בינלאומית.

לתיאום שיחה


עם מאסטר מרינה שולמן
התקשרו 050-8774709
או מלאו את הפרטים הבאים:

שם (*)

יש למלא שם ומשפחה.
טלפון (*)

יש למלא מספר טלפון
דוא"ל (*)

יש למלא כתובת דוא"ל תקינה.
פרטי ההודעהחיפוש בבלוג

פרטי התקשרות

כתובת: רח' חיים לבנון 30, תל אביב

טלפון: 050-8774709
דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web : www.fsrc.co.il