ראשון, 24 יוני 2012

חדר הילדים וההישגים בלימודים על פי הפנג שוי

 
דרג פריט זה
(0 )
בפנג שואי ישנם שני היבטים – היבט היופי והצורה והיבט האנרגיות (צ'י, כוכבים).
יועצי פנג שואי לפעמים מתייחסים רק לחלק השטחי יותר, של המראה החיצוני והצורה, זאת למרות העובדה שההשפעה העיקרית על דיירי הבית מתקבלת מן האנרגיות המגיעות (או החסרות) אל הבית.

בכל בית ישנם סוגים שונים של אנרגיות, כמו שגשוג, עושר, בריאות וחולי, רומנטיקה, הרס, יצירה, "שוד", "תביעות משפטיות" וכד'. בעזרת ידע הפנג שואי ניתן למדוד, לחשב ולמקם את האנרגיות האלה כך שיפעלו למעננו. חשוב לדעת שלכל אדם ישנן האנרגיות המתאימות לו, ליכולות שלו, לעיסוקו ולאופיו האינדיבידואלי.
האומנות של יועץ הפנג שואי היא, בין היתר, היכולת למקם נכון את המיטות של דיירי הבית, כך שמיקום המיטה, יביא לתועלת מקסימלית בזמן השינה ויטעין אותם באנרגיה האחראית על הבריאות הטובה ועל אופי האדם.
דבר זה נכון כמובן גם לחדרי הילדים, ואם ילדכם מופנם או בעל אופי חלש ניתן למצוא לו חדר כזה בתוך ביתכם שיגרום לילדכם, תוך זמן קצר, לצבור בטחון עצמי ויכולת לומר לכם עם בטחון מהם רצונותיו ומה הוא אוהב, או שונא. לילד היפראקטיבי, לעומת זאת, אפשר למצוא "סקטור" בו האנרגיה תסייע לילד להירגע, להתאזן ולהיות שקט ועדין יותר.
לילד בעל נשמה של יוצר או אומן ניתן לפתח את כשרונותיו אלה, על ידי מציאת מקום מתאים בביתכם להצבת מיטתו, שולחן הלימודים שלו, פינת המשחקים וכו'..
ישנן "תרופות" שונות עבור הסקטור בו חולשות אנרגיות של חולי. אך ראשית יש לבדוק את מקורן האנרגטי באמצעות נוסחאות פנג שואי, ובהתאמה להעביר את הילד לחדר אחר או להציב את מיטתו על יד קיר אחר.
לפעמים ההורים מתלוננים שהפה של הילד לא "נסגר" אף פעם. על כל מילה שלהם באות 10 מילים בתגובה, כנראה שמיטת ילד כזה, נמצאת בפינת (סקטור) של אנרגית "הפה הגדול".
לעתים קרובות ילדים עושים את שיעורי הבית על המיטה, במטבח או בכל מקום אחר מלבד לשולחן הכתיבה, ומסרבים בתוקף לשבת מאחורי שולחן הלימוד שלהם. מצב זה מתרחש כאשר האנרגיה המשפיעה על "סקטור" הלימודים פשוט לא מתאימה לילדכם באופן פרטני או לא נמצאת שם כלל.
ילדים רגישים יותר ממבוגרים באופן טבעי ואף פעם לא יסכימו להכין שיעורים על יד שולחן כזה.
הידע של יועץפנג שואי בא לעזרת הילד כדי שהוא יוכל לשפר את השגיו בלימודים, בריאותו, הפופולריות שלו בקרב חבריו וכו'.
אין ספק שהמצב האידיאלי היה בשילוב ה פנג שואי עוד בשלב תכנון הדירה. הרבה יותר קשה לשנות את המבנה הקיים בבית מאוכלס ולא תמיד יש את הרצון או היכולת לבצע שיפוץ או שינויים רציניים.
אם ילדכם לא ישן טוב, לא נינוח ולא מצליח בלימודים, מומלץ להזמין יועץ פנג שואי מקצועי, אך בינתיים, להלן מספר עצות כלליות:
עיצוב חדר הילדים
ביתינו הנו השתקפות עולמנו הפנימי, לכן נוכל לסדר את חדר הילדים כך שהילד שלנו יגדל בריא, מאוזן ושיתפתח מכל הבחינות באופן הרמוני.
מספר כללים:
1. יש להימנע מפינות חדות בריהוט (שולחנות, ארונות וכו). ריהוט כזה יכול לפצוע גם פיזית וגם אנרגטית.
2. להחליף תאורת פלורסנט לתאורה רגילה הקרובה יותר לאור הטבעי של השמש. האור הזה רך יותר ולא מסנוור. למנורות רגילות אין הצטברות של שדה אלקטרו-מגנטי.
3. צבעים. אנו יודעים מפיזיקה שלכל צבע יש תדר משלו והוא יוצר רזוננס עם גוף ילד. לכן מומלץ על צבעים רכים, פסטליים.
4. אנו לא ממליצים על חדרים ורודים ותכלת.
5. צבעים חזקים ודומיננטיים צריכים להיות חלק קטן ממגוון הצבעים בחדר (כמו וילונות, שטיח) אך לא קירות שלמים.
6. לא מומלץ לתלות מדפים מעל המיטה של הילד. זה יכול להוביל לפוביות ופחד בתת-המודע של איום ודריסה.
7. תשתדלו להשתמש בחומרים טבעיים בחדרו. עץ עדיף על פלסטיק ובדים טבעים על סינטטיים.
8. התמונות משפיעות על הילד (ועל המבוגר) באופן תת-מודע לכן תשתדלו לתלות תמונות עם נושא ואוירה אופטימיים וחיוביים ולא תמונות עצובות, מפחידות או אלימות.
9. בכל בית צלילים של פסנתר או של מוזיקה קלאסית מסייעים, על פי ה פנג שואי, לפזר אנרגיות של חולי ותאונות.
המקום האידיאלי ללימודים נראה כך:
הילד יושב עם הגב לקיר מאחורי שולחן הלימוד. הוא רואה את כל, או לפחות את רוב החדר ואת דלת הכניסה אליו. זה נקרא "מצב פיקוד" או "עמדת שליטה", המפחיתה הפתעות וחוסר וודאות. מיקום כזה של שולחן העבודה יאפשר לו ריכוז טוב יותר ושקט נפשי.
אל תפספסו את השלב בו ילדכם הופך מילד קטן לנער. שנו את עיצוב החדר בהתאם לגילו, השינוי בעיצוב חדרו יכול לעזור בשמירה על ההערכה העצמית שלו ולהפוך אותו לאדם יותר אחראי.
אם לילדים קטנים דרושים רהיטים נמוכים, תמונות ילדותיות והרבה צעצועים, בחדרו של הנער המתבגר על האוירה כבר להיות אחרת לגמרי המשקפת את תחומי העניין האינדיבידואליים שלו.
ילד המתעסק בספורט, כדאי שיהיו בחדרו תעודות וגביעים מהתחרויות בהן השתתף או פוסטרים של קבוצתו הנערצת או ספורטאים אהובים.
אם אתם רוצים שלילדכם יהיה בטחון עצמי גבוה ושיהיה מקובל בחברה,תלו על הקיר תמונות מארועים שונים בבית הספר, בהן הוא נראה עם חברים או עם המורים שלו, מהטיול השנתי, מסיבות וכד', זה יזכיר לילד כל הזמן שיש לו חברים ושהוא מקובל ואהוב.
אל תשכחו לעדכן צילומים אלה ולהחליף את הצילומים הישנים בחדשים ועדכניים. תבנו פינה לגביעים שלו, למדליות, תעודות ועבודות יד בהן הוא מתגאה. זה גם יחזק בטחונו העצמי ויגרום לו להבין שהוריו אוהבים אותו, דואגים לו, חושבים עליו וגאים בו.
מספר מילים נוספות לגבי מיקום המיטה:
אם מיטת הילד נמצאת מתחת לחלון רצוי לסגור אותו בזמן השינה רצוי גם את התריסים ואת הוילון.
על המיטה להיות ממוקמת באלכסון מדלת הכניסה בפינה הרחוקה.
אם המיטה בכל זאת נמצאת מול הדלת תסגרו את הדלת בזמן השינה.
חוכמת ה פנג שואי מבוססת על ניסיון והוכחות של מאות שנים ודורות רבים של עמי המזרח הרחוק.
זה לא מקרי שהפופולריות שלו הולכת וגדלה גם בעולם המערבי.
ברכותפנג שואי טוב לביתכם!
קרא 3391
מאסטר מרינה שולמן

מאסטר מרינה שולמן, המובילה בתחומה בישראל, מייעצת לארגונים, לחברות ולאנשים פרטיים, ומנהלת את מרכז ג'וזף יו לפנג שואי בישראל.
מרינה עזרה לקדם לאינספור אנשים את הקריירה, חיי האהבה, ואת הצלחת משפחותיהם. בתי
העסק אשר נעזרו במרינה כיום משגשגים וממשיכים לצמוח.


משנת 2007, מרינה הוסמכה כמאסטרית לפנג שואי על ידי ארגון ה- FSRC העולמי, המנוהל על ידי מאסטר ג'וזף יו. היא כיום מעבירה את הידע המקורי של שושלת בת אלפי השנים לתלמידים אשר לומדים במרכז להיות יועצים מקצועיים בתחום ומעניקה להם הסמכה בינלאומית.

לתיאום שיחה


עם מאסטר מרינה שולמן
התקשרו 050-8774709
או מלאו את הפרטים הבאים:

שם (*)

יש למלא שם ומשפחה.
טלפון (*)

יש למלא מספר טלפון
דוא"ל (*)

יש למלא כתובת דוא"ל תקינה.
פרטי ההודעהחיפוש בבלוג

פרטי התקשרות

כתובת: רח' חיים לבנון 30, תל אביב

טלפון: 050-8774709
דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web : www.fsrc.co.il