בדוק את הבית שלך

להערכת מצב ביתכם, ביצעו את הבדיקות הבאות:


האם בהסתכלות החוצה מהבית או הדירה בכיוון חזית הבניין אתם רואים נוף פתוח? (*)

יש לענות על השאלה.
האם בהסתכלות החוצה מהבית או הדירה בכיוון עורף הבניין יש בניין אחר או גבעה? (*)

יש לענות על השאלה.
האם הבניינים שרואים מחוץ לחלונות הבית או הדירה משופצים ויפים למראה? (*)

יש לענות על השאלה.
האם הבית או בניין שלכם תואם לגדלים של הבניינים הסובבים אותו? (*)

יש לענות על השאלה.
האם נכנסת שמש רבה לבית או לדירה? (*)

יש לענות על השאלה.
האם יש קווי מתח גבוה סמוכים לבית או לבניין שלכם? (*)

יש לענות על השאלה.
האם הבית או הבניין שלכם נמצא סמוך לבית קברות? (*)

יש לענות על השאלה.


ישנם גורמים רבים בתוך הבית וסביבתו שיכולים להשפיע על סוג האנרגיות הקיימות בבית ועל איכות חייכם בו. למצב ביתכם קשר ישיר על החיים שלכם בתחום העבודה, המשפחה, האהבה, הלימודים ועוד. אם אתם מרגישים תקועים, כנראה שיש מקום לשיפור מגוריכם.

קודם כל, חשוב שבחזית יהיה שטח פתוח ונעים למראה, לדוגמת גינה, אגם, או כביש שקט ורגוע שהנסיעה בו איטית. האם מול ביתכם יש כביש סואן? האם הכביש מוביל בקו ישר וסואן אל ביתכם? בשפה המקצועית זה נקרא "חץ מורעל" והדבר משפיע לרעה על הבית. בעורף הבית, לעומת זאת, חשוב שיהיה מבנה אחר או גבעה כך שיספקו תמיכה חזקה, אך יחד עם זאת צריך שאלה יהיו במרחק סביר כך שיאפשרו לאנרגיה היאנגית (כלומר אור, אוויר, וכו') להכנס לתוך הבית. כאשר אתם מסתכלים מחוץ לבית אתם רוצים לראות מולכם מראות יפים שמפיצים אנרגיה חיובית בסביבה. יתרה על כך, גודל הבית שלכם צריך להיות פרופורציונלי למבנים מסביבו, כדי שלא יהיה חשוף לרוחות חזקות מצד אחד ושלא יהיה חסום מפני אוויר ואור שמש מצד שני. אור טבעי שנכנס לבית ואוויר צח שזורם בעדינות הם שני דברים חיונים עבור ביתכם. שימו לב גם שקווי מתח גבוה בסמוך לבית עלולים להזיק לבריאות למשוך אנרגיות שליליות לבית. כמו כן, בתי קברות קשורים לאנרגיות שליליות של מוות ולכן מאוד לא מומלץ לגור מול בית קברות ואף לראות בית קברות מחוץ לביתכם.

אמנם לא ניתן לשנות גורמים חיצוניים רבים המשפיעים על ביתכם, כן ניתן לערוך שינוים בתוך הבית אשר משפרים באופן משמעותי את זרימת האנרגיות בו. הפנג שוואי מציע פתרונות רבים מהסוג זה, אשר ניתנים להתאמה אישית לדיירי הבית. אם אתם מחפשים לעבור למגורים חדשים, זה הזמן לערוך את הבדיקות והככנות הדרושות. אם מדובר בבית קיים, תמיד ניתן לשפר ולקדם את חייכם בו.

מלאו פרטיכם כעת וקבעו שיחה עם מאסטר מרינה שולמן כדי ללמוד עוד:שם (*)

יש למלא שם ומשפחה.
טלפון (*)

יש למלא מספר טלפון
דוא"ל (*)

יש למלא כתובת דוא"ל תקינה.פרטי התקשרות

כתובת: רח' חיים לבנון 30, תל אביב

טלפון: 050-8774709
דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web : www.fsrc.co.il